قیمت انواع چسب کاشی راهنمای تهیه چسب کاشی قیمت انواع چسب کاشی سرامیک ایرانی چسب کاشی استخر قیمت چسب کاشی ساروج قیمت چسب کاشی شیمی ساختمان قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج قیمت چسب سرامیک ساروج خرید اینترنتی چسب کاشی قیمت چسب سرامیک دیوار مقدار مصرف چسب کاشی انواع چسب کاشی و سرامیک

قیمت انواع چسب کاشی

ساختمان کالا در این پست به شما کمک میکند تا قیمت انواع چسب کاشی را دانسته و بهینه ترین خرید ممکن را انجام دهید.

چسب‌ ساختمانی دارای انواع متنوعی است که هرکدام کاربرد ویژه خود را دارد.

در این قسمت بر آن هستیم که شما را با انواع رایج این چسب‌ها از جمله چسب بتن، چسب سنگ و چسب کاشی و سرامیک و موارد کاربرد هریک از آنها آشنا کنیم.

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک

از دیگر انواع رایج چسب ساختمانی، چسب کاشی و سرامیک است.

این چسب ترکیبی از سیمان و افزودنی‌های شیمیایی است که در اتصال کاشی و سرامیک به دیوار یا کف به عنوان جایگزینی برای ملات ماسه و سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چسب کاشی و سرامیک علاوه بر دارا بودن خاصیت چسبندگی بالا، در برابر نفوذ آب مقاوم است.

برای همین منظور از این نوع چسب در کاشی‌کاری سرویس بهداشتی استفاده می‌شود.

چسب کاشی و سرامیک دارای دو نوع پودری و خمیری است. برای دریافت قیمت چسب کاشی با ما تماس بگیرید.

چسب خمیری مخصوص کاشی و سرامیک و سنگهای آنتیک می باشد و چسب پودری معمولا برای نصب کاشی و سرامیک در کف ساختمان مناسب می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع چسب کاشی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

قیمت انواع چسب کاشی و چسب سنگ

چسب سنگ چسبی دو جزئی است که اساس آن رزین اپوکسی یا نوعی پلی استر است.

این چسب برای اتصال قطعات سنگ، بتن و حتی سرامیک‌هایی با ابعاد بزرگ کارایی دارد.

چسب سنگ در برابر تغییرات جوی، نفوذ آب، سرما و گرمای شدید و حلال‌هایی مانند نفت مقاوم است.

از خاصیت‌های دیگر چسب سنگ زود خشک شدن آن است.

چسب سنگی که بر پایه رزین اپوکسی باشد دارای مقاومت به مراتب بیشتری نسبت به چسب سنگ بر پایه پلی استر است.

از ویژگی‌های چسب سنگ پلی استر، عدم تغییر حجم آن پس از تزریق است.

این امر موجب شده در جایگاهی که نیاز به دقت بالایی در چسباندن و پر کردن منافذ قطعات سنگی، بتنی یا حتی فلزی است از این نوع چسب استفاده شود.

قیمت انواع چسب کاشی استخری آب گریز

این نوع چسب پلیمری که ساختار آن توسط پلیمرهای تقویت شده طراحی شده در مصارف کاشی کاری استخر، سرویس بهداشتی، سونا و جکوزی کاربرد دارد.

با توجه به خاصیت چسبندگی بسیار بالایی که به علت وجود پلیمرهای پایه سیمانی دارد به سطوح مختلف چسبیده و به عنوان ملات آب بندی استخر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص آب بندی علاوه بر عدم اجازه نفوذ آب به خارج از سیستم هیدرولیکی، اجازه ورود آب‌های زیر سطحی را نیز به شدت کاهش می‌دهد.

مواد تشکیل دهنده این ملات بر اساس بافت زیرین سیمان ترکیب شده است که در شرایط بسیار مناسب می‌تواند بالاترین میزان چسبندگی را به سطح زیرین خود داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد با قیمت انواع چسب کاشی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

قیمت انواع چسب کاشی

این چسب قابل استفاده در استخرهای شنای تفریحی، جکوزی و استخرهای با عمق زیاد می‌باشد.

بعلت ساختار منظم سیلیس‌های موجود می‌تواند فشارهای هیدرولیکی بسیار بالا را تحمل نماید.

قابل ترمیم بوده و روش اجرای آن بسیار آسان می‌باشد.

با توجه به استفاده عمومی از این نوع چسب کاشی استخری در تمام مراحل ساخت استخر، به عنوان چسب ملات نیز قابل استفاده می‌باشد.

در ساخت استخر می‌توان با اضافه نمودن مقداری از این چسب به ملات سیمانی، سطح زیرین را برای کاشی کاری استخر آماده سازی نمود.

ساخت استخر توسط چسب کاشی مخصوص استخر بسیار مطمئن بوده و عایق کاری دیواره استخر و کف استخر را در یک مرحله می‌توان انجام داد.

یکی از برجسته ترین ویژگی‌های این چسب سمی نبودن آن است.

بدین ترتیب برای انواع استخرهای آب آشامیدنی و استخر پرورش ماهی نیز قابل استفاده می‌باشد.

پس از آب بندی استخر و کاشی کاری استخر با این چسب می‌توان نسبت به بند کشی کاشی‌های استخر توسط پودر مخصوص بند کشی ویژه عایق بندی استخر استفاده نمود.

عایق بندی استخر توسط پودر بند کشی منجر به اطمینان از آب بندی استخر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد با قیمت انواع چسب کاشی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

ویژگی های چسب کاشی استخر:

-قدرت چسبندگی بسیار زیاد

-قابلیت اجرا بر روی سطوح عمودی و افقی

-چسبندگی بسیار زیاد به سطح کاشی های قدیمی

-سهولت اجرا

جهت عایق کاری، ضد آب نمودن چسب های کاشی، استفاده در استخر، جکوزی، سرویس های بهداشتی و نمای ساختمان میتوان از چسب آب بند کننده استفاده نمود.

چسب آب بندی استخر به صورت مایع بوده و ظاهری شیری رنگ دارد که پس از مصرف کاملا بی رنگ می شود.

چسب آب بند کننده استخر در برابر رطوبت، سرما و گرما (۶۰- تا ۹۸+ درجه سانتیگراد)، حریق، نور، آتش و ضربه کاملا مقاوم بوده و عمر آنها همانند عمر سیمان در ملات می باشد.

قیمت انواع چسب کاشی سرامیک ایرانی

سوالی که ممکن است برای مخاطبان پیش آید این است چرا چسب کاشی و سرامیک ایرانی ارزان است؟

آیا چون ارزان است کیفیت ندارد؟ چرا نمونه خارجی گرانتر است؟ چسب کاشی و سرامیک ایرانی دارای کیفیت بالا است و از مواد خوبی تشکیل شده است.

نمونه هایی که به صورت زیرزمینی ساخته میشوند و بدون پروانه ساخت هستند و دانشی در تهیه آن وجود ندارد شاید بی کیفیت باشد و بسیار ارزان ارائه میشود.

اما برندهایی که مطرح هستند و دارای استاندارد هستند و ضمانتی می باشند ،نمی توانند بی کیفیت باشند و خودرا از نظر حرفه ای دچار مشکل کنند.

نمونه خارجی چون باید هزینه گمرک محاسبه شود و سودی را هم وارد کنند اضافه میکند و واسطه خریداری و می فروشد مقداری هم او قیمت را افزایش میدهد و این سبب گرانی بیش از حد چسب میشود.

در حالی که نمونه ایرانی مرغوبتر و بهتر از خارجی است.هر ارزانی دلیل بر بی کیفیتی محصول نیست. چون در بازار انواع چسب وجود دارد تولید کنندگان با کم کردن قیمت با هم رقابت دارند.

راهنمای تهیه چسب کاشی و اجرای سرامیک کف

امروزه یک از جدیدترین روش های رایج در نصب و اجرای کاشی و سرامیک در صنعت ساختمان سازی و همچنین به منظور بازسازی های منازل استفاده از چسب های مخصوص کاشی و سرامیک کاری می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد با قیمت انواع چسب کاشی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

 قیمت انواع چسب کاشی راهنمای تهیه چسب کاشی قیمت انواع چسب کاشی سرامیک ایرانی چسب کاشی استخر قیمت چسب کاشی ساروج قیمت چسب کاشی شیمی ساختمان قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج قیمت چسب سرامیک ساروج خرید اینترنتی چسب کاشی قیمت چسب سرامیک دیوار مقدار مصرف چسب کاشی انواع چسب کاشی و سرامیک

 


نویسنده مطلب A.Rahgozar
 • سلام شما برای نصب کاشی ها واحد اجرایی هم دارید؟ چطور باید هماهنگ کنم ؟

  • سلام بله حتما با این شماره تماس بگیرید۰۹۲۱۳۵۸۴۱۶۱